16 Saat Çevrimiçi Hizmetinizde

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Ningbo Newart Power Machinery Tools Co.,Ltd.

Sertifika
iyi kalite Deniz el vinç satış için
iyi kalite Deniz el vinç satış için
Mükemmel kaliteniz ve VIP servisiniz için çok teşekkür ederiz, sözleşmeye devam edeceğiz ve sizinle daha fazla iş yapacağız!

—— ABD'den Mark

DHW serisi vinçler gerçekten çok iyi, mükemmel çalışıyor, çok teşekkürler.

—— Linda.M

Lütfen yeni sipariş için ekteki tel bilgilerini bulun. İyi hizmetiniz için tekrar teşekkür ederiz.

—— Igor Booklan

Mallarınızı geçen perşembe aldık ve ürünlerinizin kalitesinden çok memnunuz.

—— Lionel Lobo

Ben sohbet şimdi

Ningbo Newart Power Machinery Tools Co.,Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8
Ningbo Newart Power Machinery Tools Co.,Ltd. Ningbo Newart Power Machinery Tools Co.,Ltd. Ningbo Newart Power Machinery Tools Co.,Ltd. Ningbo Newart Power Machinery Tools Co.,Ltd. Ningbo Newart Power Machinery Tools Co.,Ltd. Ningbo Newart Power Machinery Tools Co.,Ltd. Ningbo Newart Power Machinery Tools Co.,Ltd. Ningbo Newart Power Machinery Tools Co.,Ltd.

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Dünya çapında
Markalar : Newart, Lidan
No. Çalışanları : 50~200
Yıllık satış : 1000000-5000000
Yıl kurulan : 2004
İhracat p.c : 80% - 90%
Ningbo Newart Treyler Vinç Co, Ltd manuel vinç profesyonel bir üreticisidir, Çin'de bulunan önemli deniz liman kenti - Ningbo City. 2004'ten beri Newart Winch, çeşitli manuel vinç türlerinin geliştirilmesi ve üretilmesine odaklanmıştır.

2014 yılından beri, Lidan Marine & Industrial Co, Ltd , Newart'a tüm malları acenta tarafından değil, kendimiz tarafından ihraç etmek üzere kurulmuştur. Ayrıca ürünlerimiz, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerin farklı ihtiyaçlarını karşılamak için alüminyum bot ve alüminyum duba teknesine genişletilmiştir.

Ürünlerimiz: manuel el vinci, sonsuz dişli vinci, fren vinci, el çektirmesi, tekne römorku, tekne vinci, ATV vinç, jokey tekerleği, yaprak yay, kuplör, römork silindiri ve diğer römork parçaları. Kişiselleştirilmiş ürün ve hizmetleri ile müşterilerimize sunmak önemli bir avantaj. Ürünlerimizin yüksek kalitesi ve güvenilir performansı nedeniyle, yaygın olarak tekne römorku, kaldırma, vinç, tarım, sera, inşaat, terminaller, deniz araçları, duba tekne ve daha birçok endüstride kullanılmaktadır.

Ayrıca, NEWART WINCH, vinçlerimizin gittikçe daha iyi bir ün kazanması için çok iyi çalışmasını sağlamak için farklı ihtiyaçlara yönelik, hobbing veya presleme donanımlarına sahip tamamen hoş kaynaklı teknolojiye sahiptir. Ürünler Avustralya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Avrupa, Afrika ve Amerika Birleşik Devletleri'ne ihraç edilmiştir, ürünlerimizin kalitesi ve teknolojisi küresel müşterilerimiz tarafından şiddetle tavsiye edilmektedir.

"Herkese Dürüst, Her Anlaşmada Onur" ile aynı çizgideyiz. felsefe, titiz ve titiz bir çalışma tarzı, yüksek maliyetli ürünler, Çin'de iyi el aleti üreticilerinden biri olmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışın. Sizinle arkadaş ve samimi bir işbirliği yapmak için tüm dünya ile mükemmelleşmeye hazırız!

BİZ SİZİN İÇİN HAZIRIZ.

LÜTFEN ŞİMDİ BİZE SORUN SAĞLAYINIZ.

İletişim bilgileri
Ningbo Newart Power Machinery Tools Co.,Ltd.

İlgili kişi: Mr. Peter

Tel: 86-13958364836

Faks: 86-574-88852220

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)